bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 czerwca 2021
  • wyświetleń: 7265

[FOTO] Porąbka: zjechał pod prąd i zmiótł pieszego z drogi

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 czerwca około godziny 13.30 w Porąbce na ul. Wielka Puszcza. Samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja na ten moment nie informuje o okolicznościach zdarzenia. Wiadomo tyle, że pieszy trafił do szpitala ze stosunkowo poważnymi obrażeniami ciała. Wiadomo, że będzie to wypadek (obrażenia powyżej siedmiu dni). Nieoficjalnie wiadomo, że starszy mężczyzna kierujący samochodem osobowym, jadąc w stronę Targanic zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił pieszego idącego poboczem drogi. Następnie samochód uderzył w przydrożne drzewo.

Naziemny zespół ratownictwa medycznego, który dotarł na miejsce wypadku uznał, że nie będzie konieczności użycia śmigłowca. Latająca karetka została zawrócona do bazy. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, która będzie niezbędna w późniejszym postępowaniu na drodze sądowej.

Porąbka: zjechał pod prąd i zmiótł pieszego z drogi · fot. nadesłane przez czytelnika: Frog

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.