bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 czerwca 2021
  • wyświetleń: 440

Piotr Sochan i jego projekt SPOKEO

Materiał partnera:

W Internecie jest naprawdę sporo stron internetowych, blogów, mniejszych i większych serwisów. Im jest ich więcej, tym trudniej wybrać coś dla siebie. Skaczemy ze strony na stronę, aby znaleźć coś dla siebie. Coś, co nas interesuje. A tymczasem wystarczyłoby znaleźć taki serwis, który pozwoliłby nam na zaspokojenie wiedzy w jednym miejscu. To byłoby znacznie prostsze, prawda? Mieć jedną stronę, która daje nam to, czego potrzebujemy. I właśnie taką stronę stworzył Piotr Sochan, który od wielu lat działa w tej branży.

Piotr Sochan i jego projekty

Piotr Sochan to twórca startupów, a dokładniej stron internetowych. Od wielu lat tworzy takie serwisy, których akurat potrzebują użytkownicy Internetu. I dlatego właśnie w jego portfolio znalazły się takie strony jak i-mobi, gdzie można namierzyć dowolny telefon z Androidem za pomocą specjalnej aplikacji; pracaonline.net czy joob.pl, które umożliwiają znalezienie wymarzonej pracy czy na przykład czyjtonumer.net, które pozwala na sprawdzenie dowolnego, nieznanego numeru. A od pewnego czasu tworzy również SPOKEO (dawniej Pinbook.pl), które jest serwisem nr 1 w Internecie, jeśli chodzi o tak bogatą tematykę. Sprawdźcie, co znajdziecie na stronie.

Filmy i seriale

Jeśli interesuje was to, co dzieje się w kinie i telewizji, to trafiliście w dobre miejsce. Na Spokeo możecie skorzystać z wielkiej, rozbudowanej bazy filmów, seriali i programów telewizyjnych. Każde z nich opisane jest w wyczerpujący sposób - od opisu, przez najważniejsze informacje i ciekawostki, aż po obsadę. A to wszystko uzupełnione zwiastunami. Jeśli przytłoczy was mnogość tych tytułów i nie będziecie wiedzieli co oglądać, to rankingi na stronie znacznie pomogą wam wybrać dobrą produkcję na wieczór. A oprócz tego program TV z absolutnie każdym kanałem, repertuar kin z dostępem do repertuaru każdego kina w Polsce i filmografie aktorów i aktorek. Koniec skakania ze strony na stronę!

Technologia i gry

Technologiato coś, co was interesuje? Lubicie wiedzieć wszystko o telefonach, komputerach i innych sprzętach elektronicznych? Chcecie wiedzieć jakie aplikacje są teraz na topie, jak usuwać konta w mediach społecznościowych i jak bezpiecznie poruszać się w sieci? Lubicie wiedzieć w jakie gry się teraz gra i mieć do nich kody? To znaleźliście się w naprawdę właściwym miejscu. Te działy pomogą wam we wszystkim, co dotyczy gier i technologii. Sprawdźcie! Nie pożałujecie.

Plotki

No i coś dla tych, którzy żywo interesują się życiem gwiazd. Gorące plotki prosto z czerwonego dywanu (i nie tylko). A oprócz plotek? Życiorysy popularnych (i tych mniej popularnych) gwiazd. Żebyście zawsze wiedzieli kto jest kim, kto jest na topie i żebyście nigdy nie pomylili żadnego nazwiska.

Spodoba się wam na Spokeo. Wejdźcie na spokeo.pl i sprawdźcie sami, co jeszcze ma wam do zaoferowania ta strona. Nie zawiedziecie się.

Piotr Sochan i jego projekt SPOKEO