bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3139

[KOMUNIKAT] Zmiana organizacji ruchu w rejonie "ronda Niemena"

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że14 czerwca 2021 r. zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, obejmująca skrzyżowanie ulic: Cieszyńska, Stawowa, Szarotki (rondo Czesława Niemena).

Tymczasowa organizacja ruchu wprowadza przejezdność przez rondo jak na zwykłym skrzyżowaniu, na głównym kierunku „Wapienica – centrum Bielsko-Biała” i „centrum Bielsko-Biała – Wapienica”. Ruch odbywał się będzie po jezdni prawej od skrzyżowania ulic: Cieszyńskiej i Stanisława Skrzydlewskiego do skrzyżowania ulic: Cieszyńska, Stawowa, Szarotki. Wjazd na skrzyżowanie z ul. Szarotki będzie podporządkowany znakiem STOP (B-20).

Ruch na ul. Stawowej będzie jednokierunkowy w kierunku skrzyżowania ulic: Stawowa, Spółdzielców (rondo kpt. pilota Władysława Kułakowskiego). Wjazd i wyjazd z ul. Spółdzielców w kierunku ul. Saperów i odwrotnie będzie odbywał się ul. Cieszyńską po jezdni lewej.Utrudnienia potrwają do30 czerwca 2021 r.

[KOMUNIKAT] Zmiana organizacji ruchu w rejonie "ronda Niemena"
fot. MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.