bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 18 czerwca 2021
  • 22 czerwca 2021
  • wyświetleń: 313

Amanda - biowłóknina z nasionami traw

Materiał partnera:

Zaczynając przygodę z przydomowym ogrodnictwem trzeba dokonać wielu ważnych wyborów. Jednym z nich jest decyzja o tym, jakiego rodzaju podłoże będzie podstawą dla naszego projektu. Na rynku obok klasycznych siewnych trawników dostępne są również różnego rodzaju biowłókniny. Warto wybrać taką, która będzie się charakteryzowała najwyższą jakością oraz wytrzymałością.

Biowłóknina z nasionami traw to produkt specjalistyczny, którego zakup nie wymaga eksperckiej wiedzy. Tę wystarczy zostawić w rękach pracowników firmy Amanda. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od wielu lat, budując doświadczenie oraz zdobywając renomę i zaufanie swoich klientów. Oferujemy produkty najwyższej próby, sprawdzone, idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników. Dzięki temu uzyskane wraz z biowłókniną z nasionami traw rezultaty są za każdym razem doskonałe. I to niezależnie od tego, w jakim projekcie ten element ma być wykorzystany.

Biowłóknina doskonale prezentuje się w roli trawnika ogrodowego na prywatnej posesji, ale także jako uzupełnienie obszaru zieleńca miejskiego. Trawnik z geowłókniny nie sprawia trudności w uprawie – można go rozwijać w dowolnym miesiącu w ciągu roku, natomiast jego pielęgnacja sprowadza się do tego, że:

* po rozwinięciu trawnika należy poczekać kilka dni, aż rozpocznie się jego użytkowanie;

* kiedy geowłóknina zintegruje się już z podłożem – nie trzeba jej pielić, czy chronić przed szkodnikami, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi etc. , tak jak ma to miejsce w przypadku regularnego trawnika. Najważniejsze jest bowiem zachowanie optymalnej wilgotności.

Obok komfortu użytkowania oraz estetycznego wyglądu wielką zaletą biowłókniny z nasionami pozostaje jej ekologiczny charakter. Firma Amanda, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży, przykłada do tego aspektu szczególną wagę. Strukturę tworzą bawełniane włókna, które uzupełniono o nasiona traw – przy czym gęstość i proporcje komponentów są idealnie dobrane. Dodatkowo wszystkie surowce po upływie określonego czasu poddają się całkowitemu rozkładowi i nie zanieczyszczają naszego ekosystemu.

Bawełniana biowłóknina jest przyjaznym dla środowiska naturalnego produktem również ze względu na to, jaki ma wpływ na glebę. Biowłóknina doskonale odnajduje się na nierównych powierzchniach, glebach ze skłonnościami do erodowania, a także tam, gdzie może dojść do osunięcia się skarpy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty oraz do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy o biowłóknienie wiedzą wszystko.

Amanda - biowłóknina z nasionami traw


Amanda - biowłóknina z nasionami traw