bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 24 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3783

Bramownica przy wlocie w ul. Kwiatkowskiego jest monitowana. Jak często ktoś łamie przepisy?

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przypomina o konieczności bezwzględnego przestrzegania przepisów dotyczących zakazu wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej wyższej niż 3,5 t oraz wysokości ponad 2,2 m w ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i płynności ruchu skrzyżowanie wraz z wlotem w ulicę Eugeniusza Kwiatkowskiego jest stale monitorowane, a sytuacje związane z nieprzestrzeganiem obowiązującej organizacji ruchu są na bieżąco przekazywane Policji w formie zawiadomienia o możliwym popełnieniu wykroczenia.

W okresie od 6.03.2020 r. do 23.04.2021 r. zarejestrowano 64 tego typu zdarzenia, z czego 27 zakończyło się ukaraniem kierowców, a pozostałe są w trakcie weryfikacji.

MZD informuje jednocześnie, że prace związane z przygotowaniem dokumentacji przebudowy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego są już na finiszu, a przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach. Planuje się, że przebudowa ulicy wraz z wiaduktem rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Bramownica przy wlocie w ul
fot. Bielskie Drogi (archiwum)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.