bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 29 czerwca 2021
  • wyświetleń: 721

Foteliki samochodowe Maxi Cosi – oferta marki

Materiał partnera:

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego jest ważny dla wygody i bezpieczeństwa dziecka. Do wyboru jest wiele modeli, które różnią się sposobem montażu, kategorią wagową, czy też po prostu funkcjonalnością. A ta ostatnia może bardzo ułatwić życie każdego rodzica, a to za sprawą łatwego montażu Isofix, czy też opcji wykorzystania fotelika jako nosidełka lub części wózka. Takie rozwiązania oferuje Maxi Cosi, czyli jedna z najpopularniejszych firm oferujących foteliki samochodowe. Okazuje się, że inwestując w takie modułowe elementy, możemy oszczędzić nie tylko sporo gotówki, ale i czasu związanego z obsługą dziecięcych akcesoriów. Co znajdziemy w takim razie w ofercie marki Maxi Cosi?

[h]Maxi Cosi – co to za firma?[\h]

Maxi Cosi należy do kanadyjskiej firmy Dorel Industries. Jest obecnie jednym z najpopularniejszych producentów akcesoriów do transportu dzieci. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ foteliki samochodowe Maxi Cosi przechodzą wszystkie rygorystyczne testy i uzyskują w nich bardzo wysokie wyniki bezpieczeństwa. Firmie przyświeca idea zrozumienia potrzeb rodziców. Foteliki samochodowe Maxi Cosi i inne produkty tej marki powstają na bazie codziennych doświadczeń. Dzięki temu każdy rodzic może skupić swoją uwagę na dziecku, a nie na borykaniu się z nieprzyjaznym do użytkowania sprzęcie. Firma Maxi Cosi bierze pod uwagę potrzeby swoich klientów i tworzy pomysłowe produkty, które rozwiązują, a nie tworzą problemy związane z transportem dzieci. Wózki i foteliki samochodowe Maxi Cosi to oczywiście także duża wygoda dla malucha, dzięki czemu wszelkie wycieczki będą dla niego ogromną przyjemnością.

[h]Który fotelik samochodowy Maxi Cosi wybrać?[\h]

Fotelik samochodowy należy wybierać przede wszystkim według zakresu wagowego. Jeśli już mamy listę produktów odpowiednich dla wieku naszej pociechy, to należy zwrócić uwagę na sposób mocowania fotelika. Foteliki Maxi Cosi mogą być przystosowane do systemu Isofix, ale także do zamontowania przy pomocy pasów samochodowych. Warto zauważyć, że raz kupiona baza Isofix posłuży kilka lat, a wymianie będzie podlegał sam fotelik samochodowy. Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że system Isofix ten zapewnia najbezpieczniejszy montaż bez możliwości popełnienia pomyłki. Maxi Cosi oferuje zarówno modele bardziej budżetowe, jak i droższe, często rozbudowane o regulowaną wyściółkę lub dodatkową ochronę boczną i szeroki zakres regulacji oparcia.

[h]Maxi Cosi po wypadku – wymiana fotelika samochodowego[\h]

Maxi Cosi, jak wszyscy szanujący się producenci tego typu sprzętu, oferuje darmową wymianę fotelika samochodowego po wypadku. Aby to zrobić, należy skontaktować się z firmą i przesłać odpowiednie dokumenty wraz z kopią dowodu zakupu i dokumentacją zdjęciową zniszczonego fotelika i z miejsca wypadku. Tak przygotowany wniosek o wymianę zostanie rozważony przez dział obsługi klienta. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to otrzymamy nowy fotelik samochodowy z darmową dostawą.

[h]Foteliki samochodowe, ale także wózki i nosidełka Maxi Cosi[\h]

Jak już zostało wspomniane wcześniej, Maxi Cosi to nie tylko foteliki samochodowe. Dzięki temu możemy kupić produkt, który będzie pełnił trojaką funkcję. Będzie fotelikiem, nosidełkiem, a także wózkiem spacerowym po zamocowaniu w odpowiedniej ramie wózka. Warto zwrócić na to uwagę przy zakupie i wybrać modele, które umożliwiają takie połączenia. Pozwoli to nam zaoszczędzić nieco gotówki, ale co ważniejsze, unikniemy budzenia malucha przy przenoszeniu go do wózka lub domu.

Artykuł powstał we współpracy z https://centrumfotelikow.pl/

Foteliki samochodowe Maxi Cosi – oferta marki