bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 1439

[FOTO] Solidna kraksa na Bystrzańskiej. Kierowca Toyoty trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 lipca około godziny 7.30 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Willową w Bielsku-Białej. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez sporych utrudnień w ruchu, które trwały kilka godzin.

Do zdarzenia doprowadziła kierująca Audi Q5, która poruszała się ulicą Bystrzańską w stron Szczyrku. Kobieta przejechała przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Jak tłumaczyła, śpieszyła się na dyżur do szpitala i jej zdaniem było jeszcze pomarańczowe. Od strony ul. Willowej wyjeżdżała Toyota Auris, którą poruszało się małżeństwo. Oni mieli zielone światło. Prowadził mężczyzna, który doznał obrażeń ciała i trafiła do szpitala na dokładne badania.

Policjanci z bielskiej drogówki musieli przeprowadzić szereg czynności pod kątem wypadku drogowego, bowiem tak wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie (osoba w szpitalu, w trakcie badań). Kierowcy jadący w stronę Bystrej musieli skorzystać z objazdu drogą S-1. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 10.00.

W szpitalu okazało się, że poszkodowany kierowca Toyoty nie doznał obrażeń ciała, które kwalifikowały by to zdarzenie jako wypadek drogowy (powyżej 7 dni). Dla kierującej Audi ta sprawa zakończyła się mandatem karnym.

Solidna kraksa na Bystrzańskiej · fot. nadesłane przez czytelnika / Piotrek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.