bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2060

Pożar Mercedesa na S-1 w Bielsku-Białej. "Wszystko idzie w dobrą stronę"

Dziś chwilę przed godziną 12:30 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do pożaru samochodu terenowego. Mercedes ML zapalił się w trakcie jazdy. Szybka i zdecydowana akcja przejeżdżających kierowców pozwoliła zapobiec całkowitemu spaleniu auta. Do przyjazdu straży pożarnej zużyto kilkanaście gaśnic. Dzięki temu udało się niemal całkowicie stłumić pożar, a straż tylko dokończyła to co zaczęli kierowcy. Na dużą uwagę zasługuje również fenomenie utworzony korytarz ratunkowy. Dzięki takiemu ustawieniu samochodów w korku, służby mogą dotrzeć na miejsce zdarzenia zdecydowanie szybciej niż zwykle. To zdarzenie pokazuje, że kierowcy powoli edukują się w zakresie bezpiecznej jazdy. Jest jeszcze wiele do zrobienia ale zmiany widać gołym okiem J

Przy okazji tematu korytarzy ratunkowych i niesienia bezinteresownej pomocy przypadkowym ludziom, zapraszamy na stronę Motoreaktor.pl . Serwis, który oficjalnie ruszył wczoraj. Jego założyciela pewnie już znacie – „Re.Aktor Kris Fox” czyli Krzysztof Lis – były Komendant Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie, którego odwołanie z funkcji wywołało niegdyś wielkie poruszenie pośród kierowców śledzących jego twórczość.

Pożar Mercedesa na S-1 w Bielsku-Białej · fot. Bartek, Tomek, Piotrek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.