bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 9 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 830

Wynajem długoterminowy Audi. Sprawdź oferty dla firm!

Materiał partnera:

Prowadzisz firmę i poszukujesz samochodów dla siebie i pracowników? A co powiesz na nową metodę finansowania jaką jest wynajem długoterminowy? Poznaj zalety tego rozwiązania i wybierz Audi dla Twojej firmy!

[h]Zalety wynajmu długoterminowego dla firm[\h]

Brak wpłaty własnej — w przeciwieństwie do innych form finansowania samochodu (np. leasingu), nie musisz dokonywać wpłaty własnej.
Niskie koszty eksploatacji — finansujesz jedynie użytkowanie samochodu, płacisz stałą ratę, które może być niższa nawet o 60% w porównaniu do leasingu.
Nowe auta dostępne od ręki — jeśli zależy Ci na czasie, to możesz wybierać spośród modeli dostępnych od ręki. Wybierasz, podpisujesz umowę i nie musisz czekać na samochód kilka miesięcy.
Duży wybór samochodów — jeśli kompletujesz flotę, to prawdopodobnie potrzebujesz samochodów różnego typu. W ofercie na wynajem długoterminowy znajdziesz nie tylko samochody osobowe w różnych rodzajach nadwozia, ale też niezawodne samochody dostawcze.
Pakiety usług — jeśli prowadzisz firmę, to pewnie nie chciałbyś brać sobie na barki kolejnego obowiązku jakim jest serwis samochodów, wymiana opon, czy obsługa serwisowa. W wynajmie długoterminowym wszystkie te usługi masz w cenie raty i są pos tronie firmy wynajmującej.
Możliwość odliczenia podatku VAT — masz możliwość odliczenia kosztów finansowania i eksploatacji od podatku VAT (pełne odliczenie w przypadku jazdy do celów służbowych i 50% w przypadku jazdy również w celach prywatnych).
Większa swoboda finansowa — w trakcie trwania umowy, właścicielem samochodu pozostaje firma wynajmująca. Dzięki temu możesz zachować płynność finansową i nie obciążasz zdolności kredytowej.
Uproszczone płatności — w związku z tym, że w racie wynajmu masz wliczone koszty serwisu, ubezpieczenia itp., to ograniczasz tym sposobem ilość faktur i płatności, których musisz dokonywać co miesiąc.
Szybkie procedury i jasne zasady — podpisujesz umowę na jasnych zasadach, znasz limit kilometrów i nie musisz bać się ukrytych opłat. Sama procedura zawarcia umowy jest maksymalnie uproszczona. Po to, byś mógł jak najszybciej jeździć swoim nowym samochodem.
Brak konieczności wykupu samochodu — po zakończeniu umowy nie musisz decydować się za wykup samochodu lub uczestniczyć w jego sprzedaży. Możesz od razu zdecydować na wynajem kolejnego modelu.

[h]Oferta na Audi dla firm[\h]

Sprawdźwynajem długoterminowy Audi, a w nim szeroką ofertę na Audi w różnych ofertach finansowania. Wybierz bestsellerowe Audi Q5 Sportback Advanced 40 TDI quattro 204KM S tronic — dostępne od ręki za 2400 zł netto przez 2 lata, bez konieczności uiszczania wpłaty własnej i z pakietem usług dodatkowych. Interesuje Cię nieco niższa półka? Wybierz Audi A3 z darmową dostawą w racie 1469 zł netto miesięcznie przez 1,5 roku. W ofercie znajdziesz także Audi A4 w różnych wersjach stylistycznych. Zapoznaj się z ofertą i skalkuluj, które opcje będą najkorzystniejsze w Twojej firmie.

Odkryj korzyści zwynajmu długoterminowego samochodóww swojej firmie. Ciesz się nie tylko najwyższej klasy jazdą Audi, ale też brakiem zobowiązań jeśli chodzi serwisowanie, czy też o późniejszy zakup samochodu.

Wynajem długoterminowy Audi