bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 997

[KOMUNIKAT] Utrudnienia podczas przebudowy ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że rozpoczęły się prace drogowe na ul. Czesława Tańskiego oraz ul. Stanisława Skrzydlewskiego w Bielsku-Białej.

Zmiany w organizacji ruchu podczas robót będą polegały na połówkowym zajęciu jezdni oraz ręcznym sterowaniu ruchem wahadłowym – etap 0. Prace drogowe w etapie 1A oraz 1B będą prowadzone przy połówkowym zajęciu jezdni oraz wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego. Na ul. Czesława Tańskiego jeden kierunek ruchu będzie obowiązywał od ul. Trzech Diamentów do ul. Spółdzielców. Dla drugiego kierunku wyznaczono objazd po ulicach: Spółdzielców, Cieszyńskiej, Trzech Diamentów. Na ul. Stanisława Skrzydlewskiego będzie obowiązywał jeden kierunek od ul. Trzech Diamentów w kierunku ul. Czesława Tańskiego. Etap 2A oraz 2B będzie realizowany w weekend przy wyłączeniu z ruchu odcinków ulic oraz przy kierowaniu ruchem przez pracowników budowy.

[KOMUNIKAT] Utrudnienia podczas przebudowy ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego · fot. MZD Bielsko-Biała

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.