bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2789

Jeszcze przed końcem wakacji MZD zmieni organizację ruchu na ul. Żywieckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Górską

O potrzebie korekty organizacji ruchu na omawianym skrzyżowaniu Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informował już kilkakrotnie. Drogowcom zależy na poprawie bezpieczeństwa, a nawyki kierowców i niepoprawne zachowania na skrzyżowaniu ulic Żywieckiej i Górskiej prowadziły do niebezpiecznych sytuacji i tworzenia się zatorów w tym miejscu. Stąd decyzja o przeprowadzeniu zmiany organizacji ruchu.

Kierowcy skręcający z ul. Żywieckiej w kierunku Międzybrodzia nie będą już musieli zjeżdżać, jak dotąd, z lewego pasa.MZD otrzymał już pozytywną opinię policji, a także uzyskał formalne zatwierdzenie z Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Rozwiązanie zostanie wprowadzone przed końcem trwających wakacji.

O problemach w tym miejscu informowaliśmy wielokrotnie. W serwisie YouTube została nawet utworzona specjalna playlista, gdzie trafiały filmy z tego skrzyżowania.

Jeszcze przed końcem wakacji MZD zmieni organizację ruchu na ul
fot. MZD Bielsko-Biała / archiwum Bielskie Drogi


Jeszcze przed końcem wakacji MZD zmieni organizację ruchu na ul
fot. MZD Bielsko-Biała / archiwum Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.