bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 26 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3161

[FOTO] Potrącenie pieszej na rogu Sixta i Przybyły

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 sierpnia około godziny 11.10 na skrzyżowaniu ulic Sixta i Przybyły w Bielsku-Białej. Na miejsce w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy przez dłuższą chwilę musieli liczyć się ze wstrzymaniem ruchu na jednokierunkowej ulicy Sixta, która choć wąska jest stosunkowo mocno obciążona ruchem kołowym.

Policja na ten moment nie wskazuje sprawcy. Wiadomo, że 65-letni kierowca Citroena skręcał w lewo z ulicy Sixta w ulicę Przybyły. Piesza przechodziła przez jezdnię w obrębie skrzyżowania ze strony lewej na prawą patrząc względem ruchu pojazdu. Doszło do potrącenia, w którego wyniku 69-latka doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Kobieta była przytomna i komunikatywna. Ze względu na obrażenia, których doznała, zdarzenie zakwalfikowano jako wypadek drogowy. Została sporządzona dokumentacja, która posłuży w późniejszym postępowaniu. Kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem.

Potrącenie pieszej na rogu Sixta i Przybyły
fot. nadesłane przez czytelnika


Potrącenie pieszej na rogu Sixta i Przybyły
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.