bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3907

[FOTO] Czołowe zderzenie w Bestwinie. Dwie osoby ranne!

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło w Bestwinie na ul. Krakowskiej około godziny 7.40 (okolice elektromechaniki Stanclik). W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Dokładne okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy ustalają policjanci z bielskiej drogówki. Wstępnie wiadomo, że 21-letni kierowca Forda Transita z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem marki Skoda.

Kierowcy byli trzeźwi. Pojazdami łącznie podróżowały trzy osoby. Dwie trafiły do szpitala z podejrzeniem poważniejszych urazów (w języku urzędowym: powyżej dni siedmiu).Policjanci z bielskiej drogówki dokonali niezbędnych pomiarów i zgromadzili dokumentację, która posłuży w późniejszym postępowaniu. Ruch na ul. Krakowskiej odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały do godziny 10.20.

Czołowe zderzenie w Bestwinie · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.