bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 18880

Tragiczny wypadek w Hecznarowicach. Nie żyje młody motocyklista!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 28 sierpnia około godziny 13.00 w Hecznarowicach na ul. Krakowskiej. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Na pomoc jednak nie było szans.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem marki Suzuki, z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad maszyną i na łuku drogi uderzył w słup oraz ogrodzenie posesji.

Młody człowiek poniósł śmierć na miejscu. Dokładnie przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo, które nadzoruje prokuratura. Pojawiają się spore rozbieżności w kwestii wieku ofiary wypadku.

Według pierwszych informacji przekazanych w sobotę przez asp. Rafała Kobyłeckiego z KMP w Bielsku-Białej, ofiara miała 22-lata. W poniedziałkowym komunikacie prasowym jest informacja, że zmarły miał 24-lata. Znajomi ofiary, którzy skontaktowali się z naszym portalem twierdzą, że jego wiek to 26 lat.

Tragiczny wypadek w Hecznarowicach · fot. nadesłane przez czytelnika + KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.