bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 września 2021
  • wyświetleń: 4844

[FOTO] Solidna kraksa na Piastowskiej. Było blisko tragedii!

Do zdarzenia doszło w środę, 1 września około godziny 12.00 na skrzyżowaniu Piastowskiej z Sobieskiego w Bielsku-Białej. Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Zawiniła młoda kobieta kierująca Jeepem, która jadąc ulicą Piastowską w stronę Hulanki postanowiła skręcić w lewo. Wymusiła pierwszeństwo na kierowcy Volkswagena Passata, który poruszał się od Hulanki w stronę dworca PKP. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku Volkswagen został wyrzucony na chodnik tuż przy przystanku autobusowym. Szczęśliwie nie doszło do potrącenia żadnego przechodnia, choć jak relacjonują świadkowie - naprawdę niewiele brakowało.

Uczestnicy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Udzielono im pomocy na miejscu. Nie było konieczności hospitalizacji. W czasie działań służb ratunkowych ulica Piastowska w stronę dworca była zablokowana. Sprawa zakończyła się mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Solidna kraksa na Piastowskiej · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.