bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 września 2021
  • wyświetleń: 8700

[FOTO] Muscle car rozbity na drzewie

Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 września około godziny 22.50 na granicy miejscowości Landek, Chybie i Mnich (odcinek drogi zwężony przez drzewa w skrajni jezdni). Ze zgłoszenia, które wpłynęło do służb ratunkowych wynikało, że samochód osobowy uderzył w drzewo i jedna osoba ma być ranna. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej z pow. bielskiego i cieszyńskiego (początkowa lokalizacja miejsca zdarzenia nie była precyzyjna).

Z ustaleń funkcjonariuszy KPP Cieszyn wynika, że 30-letni kierowca Dodge'a Challengera zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. Swój manewr tłumaczył chęcią ominięcia pojazdu jadącego z naprzeciwka, który to miał zjechać na środek jezdni. Kierowcy udzielono pierwszej pomocy - nic groźnego mu się nie stało. Sprawa zakończyła się mandatem. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Muscle car rozbity na drzewie · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.