bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 października 2021
  • 8 października 2021
  • wyświetleń: 1084

[S02E02] Świeć przykładem! #Kozy #Pisarzowice #Hecznarowice

Za nami kolejna, bardzo udana akcja "Świeć przykładem!" Tym razem wybraliśmy się w rejon Kóz, Pisarzowic i Hecznarowic.Autor filmu: Bielskie Drogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Cieszy nas fakt, że do akcji włączają się lokalne jednostki OSP i włodarze konkretnych miejscowości. W przyszłym tygodniu ponownie zawitamy do Bielska-Białej, a konkretnie będziemy na osiedlach Karpackim, Beskidzkim, Aleksandrowickim i Słonecznym. Do zobaczenia! Odcinek powstał m.in. dzięki sieci Stacji Kontroli Pojazdów Autotest(Bielsko-Biała, ul. Poniatowskiego 17). Firma posiada także swój oddział w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Kopernika 3 i Legionów 243), a także w Żywcu (ul. Ks. Pr. St. Słonki 54) i Cieszynie (ul. Frysztacka 104). Dziękujemy!

[S02E02] Świeć przykładem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.