bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 października 2021
  • wyświetleń: 7124

[FOTO] Solidna kraksa koło Sfery. Było o krok od tragedii!

W piątek, 8 października około godziny 17.00 na ul. Mostowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Ze zgłoszenia wynikało, że to wypadek drogowy z osobami rannymi. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez poważnych utrudnień.

Poszkodowanym została udzielona pomoc medyczna. Szczęśliwie nikomu nie stało się nic groźnego. Skończyło się tylko na stłuczeniach i strachu. Zawinił kierowca BMW serii 5, który z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad swoim pojazdem i gwałtownie przyspieszając wjechał w pojazd marki Kia Rio. Niegroźnie uszkodzona została także taksówka (Fiat Tipo).

Nie wiadomo co było powodem nietypowego manewru sprawcy. Zespół prasowy KMP w Bielsku-Białej poinformował nas, że kierowca został ukarany mandatem karnym. To kłóciłoby się z plotkami krążącymi po sieci mówiącymi o tym, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, sprawa zakończyłaby się w sądzie.

Szczęście w nieszczęściu, że wpadające na chodnik BMW, które następnie uderzyło w drzewo, nie potrąciło żadnego przechodnia. O tej porze chodniki wzdłuż mostowej są pełne spacerowiczów. Tylko łut szczęścia sprawił, że akurat nikogo tam nie było.

Solidna kraksa koło Sfery · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.