bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 października 2021
  • wyświetleń: 4572

[FOTO] Uciekał przed policją bo nie miał prawa jazdy. Grozi mu 5-lat!

W czwartek, 7 października około godziny 19.30 policjanci próbowali zatrzymać do kontroli pojazd marki Peugeot 206. Jego kierowca rzucił się od ucieczki i prawdopodobnie myślał, że już zgubił pościg. Był jednak w błędzie, a teraz grożą mu surowe konsekwencje.

Z naszych informacji wynika, że pościg rozpoczął się w okolicach C.H. Gemini Park. W centrum miasta kierowca Peugeota wykorzystał sprzyjają mu sytuację drogową i zgubił ścigający go radiowóz. Do poszukiwań włączyły się wszystkie wolne patrole z miasta. Pojazd zbiega został namierzony na ul. Lwowskiej. Tym razem policjanci nie dali się tak łatwo wykiwać, a uciekinier widząc, że nie ma szans, poddał się i zatrzymał na przystanku przy ul. Czerwonej.

Za kierownicą siedział 22-latek, który jak się okazało nie miał prawa jazdy. Za niezatrzymanie się do kontroli grozi mu 5 lat więzienia. Odpowie także za jazdę bez wymaganych uprawnień.

Uciekał przed policją bo nie miał prawa jazdy
fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.