bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 października 2021
  • wyświetleń: 2443

[FOTO] Solidna kraksa o poranku. Były spore utrudnienia w ruchu!

W środę, 13 października około godziny 6.40 na al. Andersa w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Zdarzenie miało miejsce na łączniku al. Andersa z ul. Partyzantów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez sporych utrudnień.

Zawiniła kierująca Volvo, która wyjeżdżając z ul. Partyzantów na al. Andersa nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy Forda. Ten poruszał się al. Andersa w stronę Hulanki. Kierująca Volvo miała zieloną strzałkę i powinna była ustąpić pierwszeństwa, jednak tego nie zrobiła. Skręciła w prawo bez zatrzymywania się.

Wyglądało groźnie. Skończyło się na szczęście tylko na strachu i nerwach. Nie zabrakło także porannych korków, które skutecznie przez ponad godzinę utrudniały poruszanie w obrębie tego ruchliwego skrzyżowania. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym, a uszkodzone pojazdy odholowane przez pomoc drogową.

Solidna kraksa o poranku
fot. nadesłane przez czytelnika


Solidna kraksa o poranku
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.