bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 14 października 2021
  • wyświetleń: 1041

[S02E03] Świeć przykładem! #BielskoBiała #Kamienica #Beskidzkie #Aleksandrowickie #Słoneczne

Kolejna odsłona akcji "Świeć przykładem!" za nami. Dziś odwiedziliśmy cztery bielskie osiedla: Kamienicę, Beskidzkie, Aleksandrowickie i Słoneczne.Autor filmu: Bielskie Drogi

Pogoda dopisała,podobnie jak i frekwencja. Dziękujemy za zaangażowanie druhów OSP Bielsko-Biała Kamienica, którzy podobnie jak policjanci, spędzili z nami całe popołudnie i także wręczali odblaski mieszkańcom. Akcja "Świeć przykładem!" się rozpędza, a w przyszłym tygodniu ruszamy w rejon Czechowic-Dziedzic. Szczegółowa rozpiska wraz konkretnymi godzinami w przyszłą środę. Do zobaczenia ❤Odcinek powstał m.in. dzięki nowo wybudowanym, całorocznym i komfortowo wyposażonym domkom Cisza Bungalows Village w Nowęcinie koło Łeby.

Doskonałe miejsce na urlop!


[S02E03] Świeć przykładem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.