bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 października 2021
  • wyświetleń: 3968

[FOTO] Wypadek na obwodnicy. Są poszkodowani. Duże utrudnienia!

W piątek, 15 października około godziny 10.40 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na jezdni od Żywca w stronę Cieszyna i Katowic zderzyły się dwa pojazdy. Kraksa miała miejsce na wysokości ulicy Górskiej między węzłami Mikuszowice i Lipnik. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wstępne okoliczności wskazują na winę kierowcy Forda Focusa, który wpadł w poślizg i uderzył w jadący sąsiednim pasem samochód marki Fiat Seicento. Mały miejski pojazd uderzony w tył zakończył jazdę na barierkach. Dwie osoby podróżujące Fiatem odniosły obrażenia ciała. Kierowca doznał m.in. obrażeń twarzy. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci błyskawicznie przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności pod kątem wypadku drogowego. Natychmiast po sporządzeniu dokumentacji, uszkodzone pojazdy zostały zaparkowane na lawety. Drogę udało się odblokować po niespełna godzinie. Pozostałe czynności zostaną przeprowadzone na parkingu. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Wypadek na obwodnicy · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.