bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 października 2021
  • wyświetleń: 10342

[FOTO] Wypadek na Armii Krajowej. Cztery osoby ranne. Kierowca Audi pijany!

W sobotę, 16 października około godziny 21.10 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego z osobami rannymi na al. Armii Krajowej w Bielsku-Białej. Na miejsce skierowano strażaków, cztery zespoły ratownictwa medycznego i trzy patrole policji. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do zdarzenia doprowadziła 18-latka kierującą Fiatem 500, która wyjeżdżając z ul. Młodzieżowej wymusiła pierwszeństwo na 30-letnim kierowcy Audi A6. Siła uderzenia była potężna. Cztery osoby podróżujące Audi odniosły obrażenia ciała i trafiły do oddalonego o niespełna kilometr Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Kierowca Audi, obywatel Ukrainy był pijany (pierwsze badanie 0.68mg/L)

Policjanci przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego i ustalają okoliczności zdarzenia. Droga była zablokowana kilka godzin.

Wypadek na Armii Krajowej · fot. sid / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.