bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 października 2021
  • wyświetleń: 1882

[S02E04] Świeć przykładem! #Bronów #Ligota #Zabrzeg #Czechowice

Piękna złota jesień i owocne popołudnie - kolejna odsłona akcji "Świeć przykładem! wspólnie z bielską drogówką.Autor filmu: Bielskie Drogi

Dziś odwiedziliśmy Bronów, Ligotę, Zabrzeg i Czechowice-Dziedzice. Frekwencja bardzo duża i to nas niezmiernie cieszy! Serdecznie dziękujemy strażakom lokalnych jednostek, którzy pomogli nagłośnić akcję wśród lokalnej społeczności: Osp Bronów, OSP Ligota, OSP w Zabrzegu i OSP ,,Czechowice'' w Czechowicach - Dziedzicach.
W przyszłym tygodniu widzimy się w Bielsku-Białej, a konkretnie w Straconce, Lipniku, Cygańskim Lesie i na osiedlu Grunwaldzkim. Szczegóły rozkład jazdy w środę, a tymczasem zapraszamy na filmik podsumowujący dzisiejsze spotkanie. Miłego oglądania i jeśli popieracie takie akcje, to kciuk w górę :) Odcinek powstał m.in. dzięki firmie CzechowickaTaxa24 737 88 33 87. Serdecznie dziękujemy za wsparcie

[S02E04] Świeć przykładem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.