bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 października 2021
  • wyświetleń: 1820

[FOTO] Zderzenie trzech pojazdów na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

W piątek, 22 października około godziny 7.30 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kraksa miała miejsce na wysokości skrzyżowania z ul. Mazańcowicką. Na miejsce skierowano strażaków i patrol drogówki. Obeszło się bez rannych. Nie zabrakło natomiast sporych utrudnień, które dały się we znaki kierowcom śpieszącym się do pracy.

Było to klasyczne najechanie na tył. Kierująca Dacią zatrzymała się na czerwonym świetle. Za nią jechał Opel Astra, który nie wyhamował. Następne było dostawcze Iveco. Nikt nie odniósł obrażeń. Konieczna była interwencja strażaków, którzy zneutralizowali spory wyciek płynów eksploatacyjnych.

Droga przez dłuższą chwilę była zupełnie nieprzejezdna w stronę Bielska-Białej. Po uprzątnięciu jezdni wznowiono ruch lewym pasem. Utrudnienia trwały przeszło godzinę.

Zderzenie trzech pojazdów na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.