bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 października 2021
  • wyświetleń: 7099

[FOTO] Cała kawalkada służb ratunkowych do pękniętego zderzaka i utłuczonej lampy

W piątek, 22 października około godziny 7.25 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Na miejsce skierowano dwa patrole policji, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa zastępy straży pożarnej z sekcji ratownictwa technicznego wraz oficerem operacyjnym miasta.

Reklama

Kierowcy tankujący pojazdy na stacji paliw przecierali oczy ze zdumienia, gdy wszyscy wjechali na parkingu i podeszli do samochodu, w którym na pierwszy rzut oka nie było żadnych uszkodzeń. Volkswagen Golf miał stłuczoną tylną lampę i zarysowany zderzak. Na drugim pojeździe (dostawczy Nissan) gołym okiem nie było widać kompletnie nic. Pasażerka Volkswagena uskarżała się na ból pleców, który uniemożliwiał jej samodzielne poruszanie. Na desce ortopedycznej została przewieziona do szpitala, skąd lekarze wypuścili ją po badaniach. Jak się okazało nie doznała żadnych poważnych obrażeń.

Cała sprawa zakończyła się mandatem karnym dla kierowcy Nissana, który jak się okazało spowodował tą "poważną" kolizję. Obeszło się bez utrudnień w ruchu... no chyba, że ktoś planował objechać stację benzynową dookoła.

Cała kawalkada służb ratunkowych do pękniętego zderzaka i utłuczonej lampy · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.