bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 października 2021
  • wyświetleń: 39901

[FOTO] Śmiertelny wypadek na obwodnicy. Samochód uderzył w koparkę!

W nocy z soboty na niedzielę, około godziny 3.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na S-1 w Bielsku-Białej. Między węzłami Lipnik a Rosta samochód osobowy uderzył w koparkę. Pojazd został rozerwany na strzępy. Konieczne było zamknięcie obwodnicy w obu kierunkach.

Kierujący pojazdem Renault , 45-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Zginał także mały pies podróżujący wraz z nim samochodem. Zdarzenie miało miejsce na pasie w stronę Cieszyna i Katowic, około kilometr za wjazdem na obwodnicę od ulicy Krakowskiej. W tym miejscu jest zwężenie drogi do lewego pasa w związku z pracami drogowymi. Elementy rozerwanego na strzępy samochodu zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów, także na jezdni w przeciwnym kierunku (w stronę Żywca). Konieczne było zamknięcie obwodnicy w obu kierunkach.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była zamknięta kilka godzin. Funkcjonariusze ustawieni na węzłach Rosta i Lipnik ściągali pojazdy z obwodnicy i kierowali je na objazd przez miasto. Ze względu na niewielkie natężenie ruchu nie było korków.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.