bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 15 września 2021
  • 26 października 2021
  • wyświetleń: 469

Butler Polska - Montażownice do opon

Materiał partnera:

Jesteśmy polskim przedstawicielem założonej w 1988 roku włoskiej firmy Butler. Rozwój marki opiera się na chęci udoskonalenia procesu montażu i wymiany opon, oraz przeprowadzania innych prac warsztatowych. To właśnie wokół idei ułatwienia procesów naprawczych i serwisowych zbudowano filozofię, która do dzisiaj odpowiada za powstawanie najlepszych maszyn do serwisowania opon samochodowych i nie tylko.

Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości montażownic samochodowych, podnośników, wyważarek, urządzeń do precyzyjnego ustawiania geometrii samochodu.

Wyróżnia nas wyjątkowe podejście do Klientów - skupiamy się nie tylko na jakości usług, ale też na ich daleko idącej personalizacji. Mamy świadomość, że serwis aut, w tym montaż i demontaż opon, jest procesem wymagającym uwagi oraz precyzji. Urządzenia Butler cieszą się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie - firma od 1997 roku posiada certyfikat ISO 9001:2000 od TÜV Cert.

[h]Montażownice[\h]

Montażownice do opon samochodowych uczyniły markę Butlera rozpoznawalną i docenianą w skali globalnej. Charakterystyczny wygląd oraz innowacyjne i ergonomiczne rozwiązania są cechą wyróżniającą markę Butler - i zostały jako takie opatentowane.Innowacyjne modele demontażownic/montażownic samochodów osobowych są skonstruowane tak , że pracują zasilane wyłącznie sprężonym powietrzem. Dzięki temu są one całkowicie bezpieczne i zdolne do pracy także w trudnych warunkach. Jednocześnie montażownice te mogą służyć jako urządzenia mobilne - i bardzo często pełnią właśnie taką funkcję.

Zaprojektowano go z myślą o tym, by z ich pomocą możliwa była obsługa wszystkich typów opon (Run-Flat , BSR, Pax, Ultra High Performance UHT).

Urządzenia marki Butler gwarantują najwyższy poziom serwisu w zakresie wymiany ogumienia - jakość obsługi odczuwana przez Klienta, a co za tym idzie, satysfakcja z usług automatycznie wzrasta.

Montażownice/Demontażownice firmy BUTLER, które posiadamy w naszej stałej ofercie handlowej, dzielą się na :

  • osobowe - w tym profesjonalne, tradycyjne oraz motocyklowe;
  • ciężarowe - stacjonarne oraz mobilne;


Realizacja zamówień odbywa się w satysfakcjonującym dla Klientów tempie - większość z urządzeń posiadamy w naszym magazynie. Ponieważ jesteśmy oficjalnym polskim przedstawicielem firmy Butler - posiadamy pełną ofertę oraz dostęp do części zamiennych. Świadczymy usługi w ramach serwisu gwarancyjnego, jak również pogwarancyjne.

[h]Wyważarki[\h]

Linia profesjonalnych wyważarek oferowanych przez firmę Butler obejmuje cała gamę urządzeń , od prostych i ekonomicznych aż po najbardziej zaawansowane technologicznie modele. Profesjonalnie zaprojektowane wyważarki do kół można dostosować do obsługi każdego rodzaju kół i felg - od skuterów czy motocykli po koła samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych. Wyważarki marki Butler są proste w obsłudze dzięki zastosowaniu dedykowanego programu 3D. W ramach tej innowacji możliwe jest uzyskanie najlepszych wyników pracy - a co za tym idzie optymalnego komfortu prowadzenia samochodu.

[h]Urządzenia do geometrii[\h]

Geometria zaprojektowana przez specjalistów z firmy Butler to sprzęt z najwyższej półki. W jej ramach wykorzystywane są najnowsze technologie (których obsługa pozostaje intuicyjna). Systemy kamer, laserów oraz tarcz pomiarowych spełniają zadanie polegające na profesjonalnym i precyzyjnym ustawieniu geometrii pojazdu oraz kompensacji głowic. Każdy pomiar przeprowadzany jest z najwyższą dokładnością (do 0,01 cala) - dzięki czemu wrasta żywotność opony, poprawia się bezpieczeństwo i komfort jazdy, a osiągi pojazdu optymalizują się.

[h]Diagnostyka[\h]

System testów i diagnostyki Butler dla samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych ustanawia obecnie standardy dla profesjonalnych operatorów i centrów testowych.
Opracowany z modułowością, przyjazny dla użytkownika, system ten wykorzystuje sprzęt najnowszej generacji. Jest on zgodny z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa oraz przepisami prawa dotyczącymi okresowych testów pojazdów silnikowych w różnych krajach na całym świecie .Normy jakości wyróżniające wszystkie produkty Butlera są gwarancją niezawodności przez lata, a co za tym idzie także gwarancją dobrej inwestycji.

[h]Podnośniki[\h]

Butler jest jednym z czołowych producentów podnośników samochodowych, zwłaszcza na rynku europejskim. Podnośniki wytwarzane przez markę są dedykowane do pojazdów osobowych, ciężarowych, przemysłowych oraz rolniczych.

Na całym świecie sprzedano ponad 500 tys. podnośników marki Butler - co może świadczyć o wysokim stopniu specjalizacji tej firmy, a także dominacji w branży. Podnośniki samochodowe Butler wyróżnia solidna konstrukcja oraz wysokiej klasy mechanizm napędowy oraz zabezpieczenia , które są najbardziej istotne .Oferta produktów Butler obejmuje podnośniki dwukolumnowe, czterokolumnowe, nożycowe, motocyklowe. Podnośniki Butler posiadają certyfikaty UNI EN ISO 9001:2008 (ISO 9001:2008) ;BS OHSAS 18001:2007