bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 września 2021
  • 27 października 2021
  • wyświetleń: 564

F.H.U. BOGUSZ - dystrybutor wyrobów do serwisowania pojazdów

Materiał partnera:

Firma Bogusz z siedzibą w Bielsku – Białej od 2006 roku jest dystrybutorem najwyższej jakości wyrobów służących do szeroko pojętego serwisowania pojazdów. Współpracujemy w producentami takimi jak: Butler, Winntec czy Rtec. Nasze przedsiębiorstwo działa w oparciu o dynamiczny rozwój oraz odpowiadanie na potrzeby Klientów. Poznajemy je nie tylko poprzez codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, ale też poprzez udział w licznych targach motoryzacyjnych. Pozwala nam to podążać za aktualnymi trendami oraz uzupełniać ofertę o kolejne produkty.

Naszym priorytetem jest nie tylko posiadanie zróżnicowanego asortymentu, ale też dostępność produktów (bogate zaplecze magazynowe) oraz ich szybka dostawa do Klienta. Gwarantujemy towar spełniający najwyższe standardy – zarówno dla detalicznych, jak i hurtowych kontrahentów.

Oferta w salonie firmy Bogusz obejmuje m.in. montażownice do kół marki Butler (jesteśmy dystrybutorem towarów tego włoskiego producenta na całą Polskę), Rtec i Winntec - dla pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także dla motocykli. Ważną sekcję stanowią także linie diagnostyczne - obejmujące wyposażenie stacji kontroli pojazdów w formie modułowej. Linie diagnostyczne dla samochodów osobowych i ciężarowych, których sprzedażą się zajmujemy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające ich użytkowanie przez profesjonalne warsztaty.

W naszej ofercie znajdują się także urządzenia do geometrii kół, sprężarki, kompresory, podnośniki, klucze, zawory i akcesoria - słowem, wszystko, co może być przydatne w procesie naprawy czy wymiany ogumienia pojazdu.

Asortyment oferowany przez firmę Bogusz zawiera tylko najnowocześniejsze, najlepsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania. Wszystko to z gwarancją jakości oraz niezawodności na lata. Polecamy zapoznanie się z pełną ofertą naszej firmy - zapewniamy indywidualne podejście do Klienta oraz kompleksową obsługę, która obejmuje również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów.