bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 4938

Potrącenie pieszego w Pisarzowicach. Stan rannego poważny!

W czwartek, 28 października po godzinie 19.00 w Pisarzowicach na ul. Bielskiej doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Zdarzenie miało mieć miejsce na wysokości ulicy Bielskiej 87. W pobliżu nie ma przejścia dla pieszych. Pieszy na nieoświetlonym fragmencie drogi wtargnął pod pod pojazd marki Fiat, którym kierowała 50-letnia kobieta. Pieszy trafił do szpitala. Jego stan jest poważny. Tożsamość i wiek rannego nie są znane. Policjanci są w trakcie ustalania tych informacji, bowiem poszkodowany nie miał przy sobie dokumentów.

Niewielkie utrudnienia w ruchu na ul. Bielskiej w Pisarzowicach trwały ponad dwie godziny. Niestety to nie jedyne poważne zdarzenie z udziałem pieszego w ten czwartkowy wieczór. Na ul. Krakowskiej w Kozach także doszło do wypadku.

Potrącenie pieszego w Pisarzowicach
fot. archiwum / miniaturka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.