bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 1352

[FOTO] Zakończył się remont 800-metrowego odcinka ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego

Gładki asfalt wraz z nowym oznakowaniem poziomym diametralnie poprawiły komfort i bezpieczeństwo użytkowników ruchu w tym miejscu. Nadgryzione czasem i zniszczone przez objazd modernizowanej ulicy Cieszyńskiej ulice dziś wyglądają jak nowe.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zakończył właśnie remont. Wzdłuż odnowionego odcinka ul. Skrzydlewskiego wyasfaltowano także i oznaczono przylegający do niej parking. Miejsca postojowe wygospodarowano także wzdłuż zachodniego pasa ruchu ulicy Tańskiego. Świeżo oznakowane przejścia dla pieszych są teraz bardziej widoczne. Wraz z przystankami autobusowymi wyposażono je w płyty antypoślizgowe, poprawiające bezpieczeństwo pieszych wchodzących na jezdnię lub wsiadających do autobusu. Mieszkańcy Osiedla Polskich Skrzydeł mogą odetchnąć. Dla nich właściwie dopiero teraz zakończyły się ostatnie komplikacje i utrudnienia związane z modernizacją ul. Cieszyńskiej.

Jak wyglądała droga jeszcze kilka miesięcy temu? Zobaczcie na filmie publikowanym końcem stycznia bieżącego roku.

Źródło: Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej

Zakończył się remont 800-metrowego odcinka ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego · fot. MZD Bielsko-Biała

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.