bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 listopada 2021
  • wyświetleń: 8208

[FOTO] Potrącenie pieszej na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego

We wtorek, 2 listopada około godziny 5.00 na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Wszystko zaczęło się kilkadziesiąt minut wcześniej od niegroźnej kolizji. Kierująca Renault wjechała do przydrożnego rowu i nie mogła samodzielnie wyjechać na drogę. Zadzwoniła po koleżankę i poprosiła o pomoc. 33-latka nie zostawiła koleżanki w potrzebie. Przyjechała na miejsce i już po chwili sama potrzebowała pomocy. Chodząc po drodze wpadła wprost pod koła Fiata Punto, którym kierowała 40-latka.

Potrącona przez Fiata Punto piesza trafiła do szpitala. Kierująca Renault uciekła pieszo. W toku czynności ustalono, że winę za potrącenie ponosi piesza, która została ukarana mandatem. Policjanci ustalili tożsamość kierującej Renault i w stosunku do jej sprawy toczy się odrębne postępowanie wyjaśniające.

Utrudnienia w ruchu trwały 2 godziny.

Potrącenie pieszej na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.