bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 listopada 2021
  • wyświetleń: 8005

[FOTO] Potrącenie pieszej na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego

We wtorek, 2 listopada około godziny 5.00 na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Wszystko zaczęło się kilkadziesiąt minut wcześniej od niegroźnej kolizji. Kierująca Renault wjechała do przydrożnego rowu i nie mogła samodzielnie wyjechać na drogę. Zadzwoniła po koleżankę i poprosiła o pomoc. 33-latka nie zostawiła koleżanki w potrzebie. Przyjechała na miejsce i już po chwili sama potrzebowała pomocy. Chodząc po drodze wpadła wprost pod koła Fiata Punto, którym kierowała 40-latka.

Potrącona przez Fiata Punto piesza trafiła do szpitala. Kierująca Renault uciekła pieszo. W toku czynności ustalono, że winę za potrącenie ponosi piesza, która została ukarana mandatem. Policjanci ustalili tożsamość kierującej Renault i w stosunku do jej sprawy toczy się odrębne postępowanie wyjaśniające.

Utrudnienia w ruchu trwały 2 godziny.

Potrącenie pieszej na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.