bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 listopada 2021
  • wyświetleń: 814

[S02E07] Świeć przykładem! #MiędzybrodzieBialskie

Wspólne działania z Osp Międzybrodzie Bialskie w ramach akcji "Świeć przykładem!" za nami. Odwiedziliśmy tą piękną miejscowość i wspólnie z tamtejszymi strażakami rozdawaliśmy elementy odblaskowe mieszkańcom.

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy jutro do Bielowicka, Grodźca, Bier i Jaworza. Szczegółowy rozkład jazdy poniżej: ⏰ 17.00-17.15 Bielowicko parking przy kościele ⏰ 17.25-17.40 Grodziec Bielska -Kościelna ⏰ 17.50-18.05 Biery plac przy kościele ⏰ 18.15-18.30 Jaworze parking przy OSP Odcinek powstał m.in. dzięki sieci Stacji Kontroli Pojazdów Autotest (Żywiec, ul. ul. Ks. Pr. St. Słonki 54). Firma posiada także swój oddział w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Kopernika 3 i Legionów 243), a także w Bielsku-Białej (ul. Poniatowskiego 17) i Cieszynie (ul. Frysztacka 104). Dziękujemy!

[S02E07] Świeć przykładem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.