bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 listopada 2021
  • wyświetleń: 4548

[WIDEO] Poligon Strażacki BB - byliśmy, widzieliśmy i pokazujemy Wam jak to wygląda

Dobiegły końca prace związane z budową poligonu strażackiego w Bielsku-Białej. Pomysłodawcy, czyli Łukasz Łaciok, Łukasz Czernik i Czesław Jurewicz na realizację otrzymali 800 tysięcy złotych z Budżetu Obywatelskiego 2021. Na projekt pod nazwą ‘Poligon Strażacki BB’ zagłosowano 1377 mieszkańców, co dało drugie miejsce wśród projektów ogólnomiejskich.Autor filmu: Bielskie Drogi

W miniony weekend odwiedziliśmy to miejsce, by pokazać Wam co udało się stworzyć. Na wycieczkę po poligonie zabrał Was Czesław Jurewicz, który ze szczegółami opowiada o konkretnych miejscach i ich specyfikacji. Zapraszamy do oglądania.

Poligon Strażacki BB - byliśmy, widzieliśmy i pokazujemy Wam jak to wygląda


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.