bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 listopada 2021
  • wyświetleń: 1358

[S02E09] Świeć przykładem! #Mazańcowice #MiędzyrzeczeDolne #MiędzyrzeczeGórne #Jasienica

Jesień w pełni, zmrok zapada coraz wcześniej i nie da się tego ukryć. Gorąco zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych i w ramach akcji "Świeć przykładem!" odwiedziliśmy dziś cztery kolejne miejscowości, a były to Mazańcowice, Międzyrzecze Dolne, Międzyrzecze Górne i Jasienica.Autor filmu: Bielskie Drogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Cieszy nas niezmiernie, że lokalne jednostki OSP chętnie promują akcje profilaktyczne wśród lokalnej społeczności: OSP Mazańcowice, OSP Międzyrzecze DOLNE, OSP Międzyrzecze Górne i Ochotnicza STRAŻ Pożarna W Jasienicy - dobra robota! W przyszły wtorek meldujemy się w Szczyrku, Mesznej, Wilkowicach i Bystrej.
Odcinek powstał m.in. dzięki polskim markom chemii budowlanej Max i Techna. Pełna oferta jest dostępna na terenie Bielska-Białej w sklepie Chemia Bielsko przy ulicy Korczaka 34 i Hurtowni Materiałów Budowlanych Profi PSB przy ulicy Wyzwolenia 89. Pełna oferta na: www.maxtechna.pl

[S02E09] Świeć przykładem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.