bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 listopada 2021
  • wyświetleń: 7447

[FOTO] Niedokręcone koło i pięć rozbitych samochodów

We wtorek, 9 listopada około godziny 15.10 na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Po chwili zderzyły się kolejne dwa. Wszystko miało zacząć się od koła, które odpadło z samochodu.

Doszło tam do zderzenia Peugeota Riftera, Mazdy 2 i Citroena C4 Picasso. Po chwili na sąsiednim pasie zderzyły się dwa kolejne pojazdy Nissan i Opel. Uczestnicy tej drugiej kolizji spisali oświadczenia bez udziału patrolu policji. Uczestnicy pierwszej kolizji tłumaczyli, że na jezdni leżało koło od Mercedesa, które odkręciło się chwilę wcześniej. Według relacji kierowcy tego pojazdu koło nie miało żadnego wpływu na przebieg kolizji.

Faktycznie odkręciło się i poturlało na drogę ale zdążył je zabrać i przynieść do zaparkowanego na poboczu samochodu. Do zderzenia doszło chwilę później, a na drodze nic miało nie leżeć. Kierowca Mercedesa nie obwinia za odkręcenie koła mechanika. Jego zdaniem ktoś na parkingu próbował ukraść felgi, ale został spłoszony i temu koło było niedokręcone.

W wyniku pierwszego zderzenia obrażeń ciała doznała kierująca Mazdą. Kobieta trafiła do szpitala. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały dwie godziny.

Niedokręcone koło i pięć rozbitych samochodów · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.