bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 listopada 2021
  • wyświetleń: 4959

[FOTO] Nocny pościg: samochód spłonął, kierowca uciekł

W nocy z wtorku na środę, około godziny 2.00 w Drogomyślu na Śląsku Cieszyńskim policjanci chcieli zatrzymać do kontroli Renault Megane. Kierowca nie zamierzał się jednak zatrzymać i rozpoczął ucieczkę.

Uciekinier po kilku minutach zgubił pościg. Wszystkie wolne patrole skierowano w ten rejon licząc na to, że uda się namierzyć podejrzany pojazd. Około godziny 3.00 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ul. Czuchowskiej w Mnichu. Na miejsce udali się także policjanci. Jak się okazało pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym i znajdował się poza jezdnią objęty płomieniami.

Po ugaszeniu okazało się, że to Renault Megane, które godzinę wcześniej nie zatrzymało się do kontroli w Drogomyślu. W środku nie znaleziono ciała. W pobliżu także nikogo nie było. Kierowca musiał uciec pieszo. Ustalono właściciela pojazdu i trwają dalsze czynności w tej sprawie. Nie wiadomo czy pożar był następstwem kolizji, czy został podpalony - ustali to biegły ds. pożarnictwa.

Nocny pościg: samochód spłonął, kierowca uciekł · fot. OSP Mnich

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.