bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 listopada 2021
  • wyświetleń: 6306

[FOTO] Widowiskowa kraksa na niebezpiecznym skrzyżowaniu

W środę, 10 listopada około godziny 11.30 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Olszówki doszło do groźnie wyglądającej krasy. Zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich dachował. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Okoliczności nie są zaskakujące. Wymuszenia pierwszeństwa w tym miejscu to nic nowego i są przyczyną wielu kolizji. Kierowca Suzuki jadąc Bystrzańską od strony ul. Kustronia w stronę hotelu Vienna, wymusił pierwszeństwo na kierującej Peugeotem, która poruszała się ul. Olszówki od strony Cygańskiego Lasu. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku Suzuki dachowało i wpadło na przydrożny parking.

Nikomu nie stało się nic poważnego. Patrząc na zdjęcia trudno w to uwierzyć, ale zaparkowany Smart został tylko nieznacznie uszkodzony (drobne rysy na przednim zderzaku). Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny. Ruch został przywrócony około godziny 13.00. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy, które posiadał od niedawna. Do sądu trafił wniosek o wymierzenie mu kary.

Kilka tygodni temu w tym samym miejscu doszło do bardzo podobnie wyglądającej kolizji. Trafił do nas także film, na którym widać moment zdarzenia. Pisaliśmy o tym tutaj.

Widowiskowa kraksa na niebezpiecznym skrzyżowaniu · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.