bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 3886

[FOTO] Potrącenie na ul. Szarotki. Ranna 74-letnia kobieta!

W środę, 10 listopada około godziny 16.00 na ul. Szarotki w Bielsku-Białej doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się dwa samochody, czego efektem było potrącenie pieszej przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych. To nie jedyne poważne zdarzenie tego dnia.

Zawiniła 44-letnia kobieta kierująca czerwonym Renault Clio. Nie zachowała ona bezpiecznej odległości i nie zdołała wyhamować przed poprzedzającym pojazdem, którym także było Renault Clio (starszego typu w kolorze srebrnym). Za jego kierownicą siedziała 45-latka. Jej samochód został wepchnięty na przejście dla pieszych, gdzie już znajdowała się 74-letnia kobieta. Doszło do potrącenia. Seniorka trafiła do szpitala. Jej obrażenia spowodowały, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

To nie jedyne poważne zdarzenie drogowe na lokalnych drogach tego dnia. Chwilę po godzinie 14.00 na ulicy Szczyrkowskiej w Bystrej doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 66-letniego kierowcę. Rowerzysta, 50-latek trafił do szpitala, gdzie okazało się, że jego obrażenia nie są tak poważne jak początkowo sądzono. Uczestnicy byli trzeźwi. Sprawę zakończono mandatem.

Do potrącenia doszło także w nocy na terenie Ligoty koło Czechowic-Dziedzic. Piszemy o tym tutaj.

Potrącenie na ul · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.