bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 6237

[FOTO] Potrącenie pieszej w Ligocie. Wtargnęła na jezdnię, a jak doszła do siebie to uciekła

W nocy z środy na czwartek, 11 listopada godzinę po północy w Ligocie doszło do potrącenia pieszej. Z informacji policyjnego oficera prasowego wynika, że piesza miała wtargnąć na jezdnię i oddalić się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.

- Kobieta wtargnęła pod jadący pojazd. Kierująca Seatem 21-latka wezwała policję. Piesza oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem patrolu. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową - informuje asp. szt. Roman Szybiak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Z relacji kierowców, którzy zatrzymali się na miejscu zdarzenia wynika, że piesza zachowywała się irracjonalnie. Jej zachowanie świadczyło, że może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji o podobnym działaniu. Seat, którym podróżowała 21-latka wymaga wizyty w serwisie (m.in. rozbita przednia szyba).Trwa ustalanie tożsamości pieszej, która powinna pokryć straty.

Potrącenie pieszej w Ligocie
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.