bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 listopada 2021
  • wyświetleń: 9906

[FOTO] Sprawcy przywłaszczania pieniędzy z S-52 zatrzymani. Postawiono im zarzuty!

Sprawa przywłaszczonych pieniędzy, które rozsypały się na drodze S-52 w Jasienicy ma swój szczęśliwy finał. Policjanci zatrzymali dwie osoby, które wykorzystując nieuwagę właścicielki gotówki, zabrały część znalezionych banknotów i szybko ulotniły się z miejsca. Odzyskano całą brakującą kwotę.

Do wykrycia sprawców przypadkowo przyczynił się jeden z naszych redakcyjnych kolegów. Sprawę opisywaliśmy szczegółowo w artykule: Chcieli pomóc, a zamiast tego okradli! Kamera pomogła wykryć przestępstwo! Kilka godzin po publikacji tego artykułu, w środku nocy zgłosił się do nas mężczyzna, który oświadczył, że chce oddać pieniądze zabrane z drogi ekspresowej. Został zatrzymany podczas przekazania gotówki w centrum Bielska-Białej. To 28-letni bielszczanin. Był zaskoczony zatrzymaniem. Nie stawiał oporu. Chwilę później zatrzymano drugą podejrzaną osobę. To 28-letnia kobieta. Oboje usłyszeli zarzuty przywłaszczeni mienia znacznej wartości za co grozi im do 3 lat więzienia.

Sprawcy przywłaszczania pieniędzy z S-52 zatrzymani
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.