bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1437

Kolejne zasłabnięcie za kierownicą. Młody mężczyzna trafił do szpitala.

Około godziny 12:10 na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do kolejnego już w ostatnich dniach zasłabnięcia z kierownicą. Do szpitala został przewieziony 26-letni kierowca Volkswagena.

Do zdarzenia doszło około godziny 12:10 na ul. Żywieckiej tuż przed skrzyżowaniem z ul. Górską jadąc od strony Mikuszowic. 26-letni kierowca Volkswagena Passata z powodów zdrowotnych, najechał na tył poprzedzającego go Hyundaia, poinformowała nas nadkomisarz Aleksandra Gęga z bielskiej policji.

Na miejsce bardzo szybko przyjechało pogotowie ratunkowe. Lekarz udzielił wstępnej pomocy mężczyźnie, który został odwieziony do szpitala. W trakcie działań służb ruch na ul. Żywieckiej był mocno utrudniony. To już kolejne podobne zdarzenie na przestrzeni ostatnich dni w Bielsku-Białej. Przypomnijmy, że wczoraj również na ul. Żywieckiej starszy 82-latek jadący Skodą zasłabł i uderzył w płot elektrociepłowni. Niestety mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. Pisaliśmy o tym tutaj.

Kolejne zasłabnięcie za kierownicą
fot. Bielskie Drogi


Kolejne zasłabnięcie za kierownicą
fot. Bielskie Drogi


Kolejne zasłabnięcie za kierownicą
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.