bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 14100

[FOTO] Pogórze: Śmiertelne uderzenie w drzewo. Nie żyje 36-letni kierowca Audi!

W czwartek, 18 listopada przed godziną 22.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Wierzbowej w Pogórzu (droga wzdłuż trasy S-52). Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w drzewo, a kierowca nie daje żadnych oznak życia. Na miejsce skierowano strażaków, ratowników medycznych i patrol drogówki.

Uderzenie w drzewo okazało się być tragiczne w skutkach. Mimo wysiłku ratowników i lekarza nie udało się uratować 36-letniego kierowcy. Policjanci ustalają w jakich okolicznościach pojazd marki Audi A6 znalazł się poza drogą. Na chwilę obecną przyczyny wypadku nie są znane. Samochód został zabezpieczony, m.in. do dalszych badań z udziałem biegłych ds. wypadków drogowych. - "Apelujemy o rozwagę i ostrożność" - mówi st. asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. - "Przy tych jesiennych warunkach należy zachować szczególną uwagę za kierownicą" - dodaje. Czynności policji i prokuratury trwały do późnych godzin nocnych.

Pogórze: Śmiertelne uderzenie w drzewo
fot. Skoczów i okolice - informacje drogowe 24/7


Pogórze: Śmiertelne uderzenie w drzewo
fot. Skoczów i okolice - informacje drogowe 24/7

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.