bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 3 grudnia 2021
  • wyświetleń: 21915

Wilkowice: kobieta zmarła w trakcie jazdy

W piątek, 3 grudnia około godziny 8.00 na ul. Wyzwolenia w Wilkowicach doszło do przykrego zdarzenia. Przejeżdżający kierowcy zauważyli samochód zaparkowany na pasie ruchu. Wewnątrz znajdowała się 69-letnia kobieta, która nie dawała żadnych oznak życia.

Reklama

Przejeżdżający kierowcy i jeden z okolicznych mieszkańców, natychmiast ruszyli z pomocą. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Do przyjazdu karetki świadkowie prowadzili reanimację, którą później kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety bezskutecznie. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon pacjentki. Na miejscu pracują policjanci. Ruch odbywa się wahadłowo i taki stan rzeczy może potrwać jeszcze godzinę.

Wilkowice: kobieta zmarła w trakcie jazdy
fot. Bielskie Drogi


Na zdjęciu widnieją samochody z uniesioną maską. W kwestii wyjaśniania, to właśnie świadkowie, którzy ruszyli z pomocą. Jedna z kobiet w całym zamieszaniu zapomniała wyłączyć świateł mijania i wyładował się jej akumulator. W chwili wykonania fotografii trwała próba odpalenia pojazdu za pomocą kabli rozruchowych.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.