bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 17 kwietnia 2017
  • 18 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 3287

Nocna szarża kompletnie pijanego kierowcy na ul. Michałowicza w Bielsku-Białej

W poniedziałek około godziny 23:00 w Bielsku-Białej na ul. Michałowicza kierowca Forda Focusa zderzył się z Fordem C-Max. Podczas próby ucieczki z miejsca wcześniejszej kolizji, roztrzaskał swój samochód o ścianę dawnego Tesco. Próbował jeszcze uciekać pieszo ale był w takim stanie, że świadkowie nie mieli większych problemów z jego zatrzymaniem.

Podczas policyjnych czynności nie chciał współpracować z funkcjonariuszami i odmówił badania alkomatem. Nie przyznał się również do kierowania pojazdem. W tym momencie policjanci szczegółowo badają całą sprawę [godzina 0:05]. Młodemu mężczyźnie zostanie pobrana krew do analizy oraz zostaną przesłuchani świadkowie. Niewykluczone jest również, że samochodem zajmie się policyjny technik, który zabezpieczy ślady biologiczne mogące dodatkowo potwierdzić zeznania świadków.

Sprawa na pewno znajdzie swój finał w sądzie. W godzinach porannych po kontakcie zespołem prasowym bielskiej komendy, postaramy się podać więcej szczegółów tej bulwersującej sprawy.

[AKTUALIZACJA 12:00] W trakcie policyjnych czynności, finalnie udało się przebadać 28-latka na zawartość alkoholu. Wynik badania to 2.5 promila. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Sprawa została skierowana do sądu.

Nocna szarża kompletnie pijanego kierowcy na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.