bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1954

[FOTO] Wypadek w Pawłowicach. Jeden z kierowców w szpitalu

W piątek, 10 grudnia około godziny 10.30 na ul. Zjednoczenia w Pawłowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na niewielkim łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy: Daewoo i Fiat. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek w Pawłowicach - 10.12.2021
Wypadek w Pawłowicach - 10.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letni kierowca Daewoo jadąc ul. Zjednoczenia w stronę ul. Przemysłowej, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Fiatem, którym kierował 46-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia kierowca Fiata doznał obrażeń ciała. Podejrzewało się u niego uraz miednicy i klatki piersiowej. Poszkodowany został przewieziony do pszczyńskiego szpitala. Policjanci z drogówki przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Wypadek w Pawłowicach - 10.12.2021
Wypadek w Pawłowicach - 10.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.