bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Informacje

  • 10 grudnia 2021
  • wyświetleń: 320

Zobacz jakie meble fryzjerskie muszą być w Twoim salonie!

Materiał partnera:

Salon fryzjerski to Twoje marzenie od lat i właśnie jesteś w trakcie jego realizacji? Świetnie! Jeśli masz już wybrany lokal, to teraz pora na najprzyjemniejszy etap - urządzanie! Dowiesz się, jak wyposażyć salon - zaczniemy od podstaw. Zobacz, jakie meble fryzjerskie muszą być w Twoim salonie.

Meble
fot. materiały prasowe


Salon fryzjerski to Twoje marzenie od lat i właśnie jesteś w trakcie jego realizacji? Świetnie! Jeśli masz już wybrany lokal, to teraz pora na najprzyjemniejszy etap - urządzanie! Dowiesz się, jak wyposażyć salon - zaczniemy od podstaw. Zobacz, jakie meble fryzjerskie muszą być w Twoim salonie.

Meble fryzjerskie, które musisz mieć w swoim salonie fryzjerskim

"Lista zakupów" do salonu fryzjerskiego jest spora. Warto wiedzieć, jakie meble fryzjerskie https://www.fryzomania.pl/category/meble-fryzjerskie muszą znajdować się w salonie fryzjerskim - wtedy urządzanie salonu będzie łatwiejsze.

Po wejściu do salonu fryzjerskiego klient kieruje się w pierwszym momencie do recepcji fryzjerskiej.

Na pierwszym miejscu, zaraz obok recepcji, jest fotel fryzjerski - to główny punkt każdego salonu, bez niego trudno sobie wyobrazić pracę fryzjera. Klient na fotelu spędza najwięcej czasu podczas wizyty, dlatego ten mebel musi być bardzo komfortowy.

Miejsce drugie wśród najważniejszych mebli do salonu zajmuje myjnia fryzjerska. Na rynku fryzjerskim dostępne są różnego rodzaju myjnie - zarówno same umywalki, jak i myjnie kompaktowe z fotelem, a także luksusowe myjnie z masażem i regulowanym elektrycznie podnóżkiem. Na takiej myjni klienci w pełni się zrelaksują i poczują się jak w spa!

Meble
fot. materiały prasowe


Co następne? Oczywiście, konsoleta fryzjerska. Lustro w salonie fryzjerskim to rzecz konieczna. Na rynku mebli fryzjerskich są dostępne konsole wyposażone dodatkowo w blaty i półki, jak i same lustra, które świetnie rozświetlą wnętrze.

Jeśli wybierzesz samo lustro, to przyda Ci się regał lub szafka fryzjerska. Ułożysz na nich najpotrzebniejsze do pracy akcesoria i kosmetyki, a ponadto meble te pozwolą Ci na dowolną aranżację wnętrza.

Sofa, stolik, wygodny fotel, czyli... poczekalnie fryzjerska, o której nie możesz zapomnieć. Dobrze urządzona strefa poczekalni sprawi, że klienci poczują się w Twoim salonie komfortowo. A jak wiadomo, dbałość o klienta jest na pierwszym miejscu!

Co jeszcze warto mieć?

Podstawową część masz za sobą, ale na tym nie koniec! Zadbaliśmy już o klienta, teraz pora na Ciebie. Jeśli chcesz usprawnić swoją pracę, warto mieć w salonie pomocnik fryzjerski na kółkach. Możesz trzymać na nim wszystkie niezbędne akcesoria i kosmetyki (np. potrzebne do farbowania włosów) i przestawiać go z łatwością w dowolne miejsce.

Praca fryzjera jest wymagająca. Nie raz podczas wykonywania swoich obowiązków fryzjerzy odczuwają ból pleców i nóg po całym dniu. Wtedy na pomoc przychodzą taborety fryzjerskie, które odciążą kręgosłup i stawy, podczas gdy Ty będziesz zajmować się włosami swoich klientów.

Meble najwyższej jakości

Wiesz już, jak wyposażyć swój salon fryzjerski. Pamiętaj jeszcze o jednej bardzo ważnej rzeczy: wybieraj meble dobrej jakości. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że posłużą w Twoim salonie przez wiele lat.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.