bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 grudnia 2021
  • wyświetleń: 10198

Zgon mężczyzny przy ul. Kolistej. To nie było żadne zdarzenie drogowe

W piątek, 10 grudnia około godziny 18.30 kierowcy przejeżdżający ul. Kolistą w Bielsku-Białej mogli zauważyć bardzo niepokojącą sytuację. Policjanci reanimowali mężczyznę na chodniku. Obok stał zaparkowany samochód (częściowo na chodniku). Na pierwszy rzut oka sytuacja wyglądała na potrącenie pieszego. Policja wyklucza jednak zdarzenie drogowe.

Zgon mężczyzny na ul. Kolistej w Bielsku-Białej - 10.12.2021
Zgon mężczyzny na ul. Kolistej w Bielsku-Białej - 10.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Mężczyzna przewrócił się sam. Stojący w pobliżu pojazd należał do świadka, który zatrzymał się by udzielić potrzebującemu pomocy. Po chwili dołączyli do niego przejeżdżający w pobliżu policjanci, a następnie załogowa wezwanej na miejsce karetki. Mimo wysiłków wielu osób nie udało się przywrócić funkcji życiowych 61-latka. Zdaniem lekarza zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Prokurator odstąpił od zlecenia sekcji zwłok. Ciało zmarłego zostało wydane rodzinie do pochówku.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.