bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 11 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2831

[FOTO] Nocna kraksa w Czańcu. Zderzyli się na pustej drodze

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 4.00 na ul. Kęckiej w Czańcu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na kompletnie o tej porze pustej drodze zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowe Iveco i dostawczy Opel. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Nocna kraksa w Czańcu - 11.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelników


Jak się okazało, kierowca dostawczego Opla nie zauważył ciężarówki, która była w tym momencie jedynym pojazdem na horyzoncie. Wymuszenie pierwszeństwa skończyło się kolizją. Uczestnikom udzielono pomocy medycznej. Mimo, że wszystko wyglądało groźnie, to skończyło się tylko na drobnych stłuczeniach. Sprawa zakończyła się mandatem karnym. Utrudnienia trwały kilka godzin.

W działaniach brały udział zastępy z dwóch powiatów - bielskiego i wadowickiego (JRG Bielsko-Biała, JRG Andrychów, OSP Czaniec, Bielskie Pogotowie Ratunkowe, WRD KMP Bielsko-Biała).

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.