bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 16 grudnia 2021
  • 17 grudnia 2021
  • wyświetleń: 11794

Wypadek z udziałem taksówki. Poszukiwany kierowca VW Golfa

W czwartek, 16 grudnia około godziny 12.30 na al. Andersa w Bielsku-Białej doszło do zdarzenia drogowego. Przed skrzyżowaniem z ul. Francuską jadąc w stronę Mazańcowic, samochód osobowy marki Volkswagen najechał na tył Peugeota (Taxi). Sprawca uciekł. Dzięki nagraniu z kamery przypadkowego kierowcy, udało się ustalić jakim pojazdem poruszał się sprawca.

Reklama

Wypadek na al. Andersa w Bielsku-Białej - 16.12.2021
Wypadek na al. Andersa w Bielsku-Białej - 16.12.2021 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Początkowo nie wiadomo dokładnie jaki model Volkswagena najechał na tył Peugeota. Kierowca Volkswagena z uszkodzonym przodem odjechał. Pojazd był na oświęcimskich numerach rejestracyjnych. Jego przód był mocno uszkodzony, wyciekły płyny eksploatacyjne.

Pasażerka taksówki doznała urazu kręgosłupa i trafiła do szpitala. Zarząd korporacji taksówkarskiej wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy wypadku lub pomoc w jego ustaleniu licząc, że może ktoś jechał w podobnym czasie al. Andersa i jego kamera coś nagrała.Pojazd został namierzony

Publikacja ogłoszenia na łamach portalu Bielskie Drogi przyniosła porządny rezultat. Dzięki nagraniu, które przekazał przypadkowy kierowca udało się ustalić, że pojazd sprawcy to Volkswagen Golf o numerach rejestracyjnych KOS2E93. Wszystko wskazuje na to, że tablice są fałszywe i znalezienie sprawcy będzie bardzo trudne. Jeśli ktoś posiada informacje o kierowcy lub miejscu postoju uszkodzonego pojazdu, proszony jest o kontakt pod numerem +48698453842.

Wypadek na al. Andersa w Bielsku-Białej - 16.12.2021
Wypadek na al. Andersa w Bielsku-Białej - 16.12.2021 · fot. sid / bielskiedrogi.pl

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.